Endermologia

Endermologia


W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Nazywana jest fitnessem dla skóry.

Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia. Skuteczność endermologii została potwierdzona badaniami: Ujędrnienie uzyskano u 71% pacjentek a wygładzenie cellulitu u 67% już po 3 zabiegach!

Aby uzyskać optymalny efekt zalecane jest 6-20 zabiegów, a dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjenta i problemu. Rezultaty są zależne od indywidualnych predyspozycji, stylu życia i fizjologii.


Zabieg przeprowadzany jest w specjalnym stroju endermowear. Każdy pacjent korzysta z własnego stroju, dzięki któremu rolki głowicy przesuwają się płynnie po ciele skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Proces ten pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu , usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Terapia jest przyjemna i relaksująca. Zabieg trwa 40 minut.

Efekty Endermologii


efekt odmłodzenia – uzyskiwany poprzez ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu i ramion, wygładzenie zmarszczek i złagodzenie konturu oczu i ust oraz spłycenie rozstępów i blizn, efekt modelowania sylwetki czyli endermologia brzucha, pośladków i ud, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, efekt oczyszczenia – następuje na skutek stymulacji krążenia krwi i limfy, drenażu płynów ustrojowych i przyspieszenia detoksykacji organizmu, efekt terapeutyczny, czyli łagodzenie dolegliwości bólowych mięśni i obrzęków. terapia blizn – mobilizacja i zwiększenie blizn, zwłóknień i zrostów po zabiegach terapia obrzęków limfatycznych i zastoju żylnego.

Vouchery upominkowe
dostępne w salonie!
Morea
Jesteśmy z Wami od 1995 roku