Nowości

Nowości

Nowość! Wodorowe oczyszczanie i nawilżanie twarzy

TERAPIA WODOROWA  pozwala nam głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Skóra po zabiegu jest świeża, czysta i nawilżona. Dodatkowe właściwości najmniejszego pierwiastka jakim jest wodór  wpływają również na spowalnianie procesu starzenia komórkowego oraz działanie na wolne rodniki tlenowe . Wolne rodniki to reaktywne formy tlenu z niesparowanym elektronem, które reagują […]

Umów się na zabieg 58 685 31 32

TERAPIA WODOROWA  pozwala nam głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Skóra po zabiegu jest świeża, czysta i nawilżona. Dodatkowe właściwości najmniejszego pierwiastka jakim jest wodór  wpływają również na spowalnianie procesu starzenia komórkowego oraz działanie na wolne rodniki tlenowe .

Wolne rodniki to reaktywne formy tlenu z niesparowanym elektronem, które reagują z białkami, lipidami i kwasami nukleinowym. Niestabilna budowa wolnych rodników pozwala na łatwe łączenie się z innymi cząsteczkami. Cząsteczka taka dąży do uzyskania brakującego elektronu oraz uzyskania równowagi . Urządzenie wykorzystuje tą właściwość wolnych rodników hydroksylowych,  właściwości małej cząsteczki aktywnego wodoru oraz zachodzące proste reakcje pomiędzy nimi : wolne rodniki tlenowe zostają przekształcone w  cząsteczki wody. Istotne jest , że  proces starzenia się skóry jest niwelowany już na poziomie komórkowym.

Urządzenie pozwala w sposób skuteczny a zarazem nieinwazyjny oczyścić skórę , poprawić jej zagęszczenie, nawilżyć oraz wzmocnić witalność .
Peeling wodorowy to idealne przygotowanie skóry do innych , bardziej inwazyjnych zabiegów np. laseroterapii.

Zabiegi dedykowane są dla osób borykających się ze skóra wrażliwą, płytko unaczynioną, z tendencją do nadmiernego wytwarzania sebum , pozbawioną witalności lub tzw. skórą palacza .

Terapia wodorowa to delikatna a zarazem skuteczna metoda , którą możemy zaproponować każdej kobiecie / mężczyźnie .
Klienci już po pierwszych zabiegach mogą cieszyć się z nawilżonej, dotlenionej oraz odżywionej skóry.

Cena zabiegu 390 zł

Pozostałe zabiegi sprawdzisz tutaj Tu
Vouchery upominkowe
dostępne w salonie!
Morea
Jesteśmy z Wami od 1995 roku