Nowości

Nowości

NOWOŚĆ! Vital Injector ™ REWOLUCJA w mezoterapii

Mezoterapia iniekcyjna (igłowa) jest zabiegiem polegającym na miejscowym dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej koktajlu witamin, kwasu hialuronowego i substancji liftingujących. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji. Vital Injector to jedyne urządzenie z opatentowanym systemem próżniowym!! Zabieg wykonywać można na twarzy (skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu oraz wokół ust, rozszerzone pory), […]

Mezoterapia iniekcyjna (igłowa) jest zabiegiem polegającym na miejscowym dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej koktajlu witamin, kwasu hialuronowego i substancji liftingujących. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji.

Vital Injector to jedyne urządzenie z opatentowanym systemem próżniowym!!

Zabieg wykonywać można na twarzy (skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu oraz wokół ust, rozszerzone pory), szyi, dekolcie i dłoniach.

Urządzenie wykorzystywane jest także do mezoterapii skóry głowy oraz do zwalczania cellulitu i rozstępów.

Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 4 zabiegów, wykonywanych co 14 – 21 dni, następnie zabieg przypominający 1 x co 4 m-ce.

Rezultaty zabiegu są nie tylko wyraźne i satysfakcjonujące, ale także stabilne

i długotrwałe.

Zalecenia pozabiegowe:

przez 12 godzin po zabiegu należy unikać ekstremalnych temperatur (sauny, łaźni, kriokomory itd.), bezpośredniej ekspozycji na słońce (UV), nakładania makijażu. Ewentualne obrzęki i zaczerwienienia po zabiegu powinny ustąpić samoistnie

w ciągu 24 – 48 godzin.

Przeciwskazania:

  • ciąża i laktacja,

  • cukrzyca,

  • skóra źle tolerująca iniekcje,

  • stany zapalne,

  • opryszczka,

  • choroba nowotworowa,

  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych

Pozostałe zabiegi sprawdzisz tutaj Tu
Vouchery upominkowe
dostępne w salonie!
Morea
Jesteśmy z Wami od 1995 roku