Nowości

Nowości

Ekspresowe wyszczuplanie-Bandaże i presoterapia

Ekspresowe programy wyszczuplające i antycellulitowe Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Bandaże wykazują działanie: nawilżające, napinające, ujędrniające, drenujące, antycellulitowe, Bandaże działają na specyficzne problemy […]

Ekspresowe programy wyszczuplające i antycellulitowe

Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach.

Bandaże wykazują działanie:

nawilżające,

napinające,

ujędrniające,

drenujące,

antycellulitowe,

Bandaże działają na specyficzne problemy skóry takie, jak:

zwiotczenie,

cellulit,

skórka pomarańczowa,

odwodnienie,

zatrzymywanie wody,

Ekspresowe programy komponujemy mając do wybory następujące bandaże:

SLIM-CEL ( broń na cellulit obrzękowy)

Zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. Zawarta w bandażach kofeina, wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana usprawnia proces lipolizy trójglicerydów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, zaś brązowa alga detoksykuje, usuwając metabolity oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów.

CEL-TERM (broń na cellulit włóknisty – działanie silnie rozgrzewające)

Jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. W celu zintensyfikowania efektów zabiegu, bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, stymulując drenaż. Zawarte w bandażach: kofeina oraz brązowa alga wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

AQUA – DRAIN – (zastoje wodne)

Zabieg drenujący z solą z morza martwego. Naturalny produkt oczyszczający i drenujący ciało, o właściwościach wyszczuplających i rewitalizujących. Wspomaga naturalny drenaż, usprawniając wymianę międzykomórkową, pozostawiając uczucie lekkości. Dotlenia komórki, witalizuje skórę. sól z morza martwego bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom wspomagają drenaż, usprawnia wymianę komórkową, działa ujędrniająco i re-mineralizująco. Kwas mlekowyPrzywraca skórze odpowiednie pH, wzmaga regenerację komórek i tkanek, pozostawia skórę rozświetloną i równym kolorycie.

LIPOLIPHO CEL – ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY I NA CELLULIT

Efekt wyszczuplający, antycellulitowy.Aktywne składniki to kofeina, która działa antycellulitowo, wspomaga drenaż, oczyszcza z toksyn oraz poprawia metabolizm, redukuje obrzęki.

L – Karnityna,Fosfatydylocholina,Bromelina i Bioflawonidy

FIRM UP– ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY I NA CELLULIT

Aktywne składniki to kolagen, elastyna i kigelia afrykańska

Cena promocyjna pakietu 1290 zł i obejmuje:

6 zabiegów (każdy trwa 60 minut )

unikalną szczotkę do peelingu na sucho o wartości 80 zł

preparat Thalgo  na ciało o wartości ok.200 zł

Pozostałe zabiegi sprawdzisz tutaj Tu
Vouchery upominkowe
dostępne w salonie!
Morea
Jesteśmy z Wami od 1995 roku