Depilacja laserowa Kartuzy

Ślub Twój wielki dzień

JUŻ CZAS… zarezerwuj wizyty, zrób plan
Pamiętajmy, nie wszystko można zrobić na raz. Po niektórych inwazyjnych zabiegach, np depilacji czy oczyszczaniu twarzy aby doszło do widocznej poprawy kondycji skóry, konieczny jest jej kilkudniowy okres regeneracji. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami.

PANNA MŁODA

14 dni przed ślubem

Wizyta u kosmetyczki celem oczyszczania twarzy, eksfoliacji – złuszczenia, nawilżenia. Po tej wizycie twarz będzie świeża z czystymi porami skóry, bez wyprysków, gładsza o równym kolorycie, bardziej napięta z wyraźną poprawą jej wyglądu. Odległy czas tej wizyty od ślubu pozwala na ewentualne kolejne doczyszczenie twarzy, w razie takiej konieczności, lub zaaplikowanie dodatkowych zabiegów, które doprowadzą skórę do lepszej kondycji. Zdarza się to przy dużych problemach ze skórą. Propozycje konkretnych zabiegów przedstawi kosmetyczka po dokonanej konsultacji i diagnozie skóry.

1 – 2 dni przed ślubem

Wskazana jest ponowna wizyta u kosmetyczki, celem odświeżenia twarzy, nawilżenia jej, wyrównania kolorytu, złagodzenia napięcia spowodowanego stresem. To dobry moment równiez na dokonanie korekty oprawy oczu i ściągnięcia zbędnego owłosienia. Ta wizyta jest bardzo istotna dla dobrego przygotowania twarzy do makijażu. Wysuszona skóra nie wyglada dobrze pod make-up (jest bardziej widoczna), dlatego też konieczne jest w razie potrzeby ponowne złuszczenie naskórka. W tym dniu można również zaaplikować sobie masaż twarzy, który rozluźni napięte mięśnie łagodząc oznaki stresu lub też nałożyć nawilżającą maskę, która odświeży i ukoi skórę. Nie zapomnijmy również o ściągnięciu zbędnego mieszku nad górną wargą i wyregulowaniu łuku brwiowego oraz wzmocnieniu i odświeżeniu koloru brwi i rzęs. Taka pielęgnacja zapewni twarzy piękną oprawę oczu. Kolejny element dobrego wyglądu to pedicure oraz pielęgnacja dłoni. Stylizacja paznokci dłoni i stóp stała się niezwykle modnym elementem wizerunku Panny Młodej. Mamy możliwość zrobienia manicure, przedłużenia paznokci, a następnie ozdobienia ich w subtelny sposób. Zachęcamy do zaakcentowania urody poprzez nałożenie pięknej opalenizny za pomocą opalania natryskowego. To nowość na rynku i doskonały zabieg dla alergików, pań w ciąży lub osób, które stronią od promieni słonecznych.

w dniu ślubu

Pragniemy, aby każda Panna Młoda wychodząc od nas wyglądała zjawiskowo i pięknie. Dlatego też w noc poprzedzającą ten dzień należy zwrócić szczególną uwagę na sen i wypoczynek. To bardzo ważne abyście Państwo byli wypoczęci i czuli się dobrze. Makijaż…. naszym zadaniem w trakcie pracy nad wizażem jest wydobycie i podkreślenie tego co w twarzy najpiękniejsze z jednoczesnym skorygowaniem niedoskonałości. Mamy duże doświadczenie i produkty, które poradzą sobie z bardzo trudnymi niedoskonałościami skóry. Po korekcie twarz będzie matowa bez żadnych wyprysków czy nadmiernych rumieńców. Istotne jest też dobranie kolorów do typu urody, sukni i dodatków. Można zrobić makijaż bardzo naturalny lub podkreślić stylowo tęczówkę oka, wydłużyć i zagęścić rzęsy. Pięknie skorygowane kontury twarzy i podkreślone kości policzkowe dodadzą twarzy świeżości, zaś delikatnie podkreślone usta będą elementem, który nada zmysłowości twarzy. Nieodzownym elementem uroczystości ślubnej jest także sesja fotograficzna. Zdjęcia, które pozostaną po ślubie powinny cieszyć i wywoływać miłe wspomnienia. Ważne jest, by wyglądać na nich dobrze.

Istotne dla nas jest, aby nasze prace były pięknie wydobywane przez obiektyw aparatu. Jest to możliwe wtedy, gdy makijaż jest wykonany według zasad i sztuki makijażu do fotografii.

Wszystkim przyszłym pannom młodym szczególnie polecamy odżywkę do rzęs RevitaLash.

PAN MŁODY

14 dni przed ślubem

Wizyta u kosmetyczki celem oczyszczania skóry. Zabieg ten pomoże doprowadzić twarz do lepszej kondycji, usunie zaskórniki i inne wypryski. Pilingiem lub innym złuszczaniem wyrównamy nierówności, poprawimy koloryt skóry. Następnie maską z alg lub innym zabiegiem z linii męskiej, złagodzimy podrażnienia, nawilżymy skórę twarzy. Twarz Pana Młodego znowu będzie gładka, napięta i świeża.

2 dni przed ślubem

Wizyta u manicurzystki, która wykona elegancki męski manicure, nałoży okład parafinowy na ręce, przywracający skórze rąk jędrność i miękkość. Wypielęgnowane dłonie to bardzo ważny atrybut  Pana Młodego. Świadczy o dobrym stylu i elegancji.

W dniu ślubu

nowoczesnych panów zapraszamy na kamuflaż i korektę twarzy. Ten szybki i absolutnie nie widoczny na skórze make-up jest idealny i zbawienny przed sesją fotograficzną. Uchroni on twarz Pana Młodego przed nadmiernym błyszczeniem, jednocześnie tuszując przebarwienia oraz wypryski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress