Depilacja laserowa Kartuzy

Piercing

Zabieg przekłuwania uszu w naszych gabinetach wykonywany jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu cenionej firmy STUDEX. Polega on na wstrzeleniu specjalnych kolczyków wyprodukowanych ze stali chirurgicznej, które można wymienić po zagojeniu się płatka ucha. Zaletą jest zminimalizowanie bólu, brak krwawienia i szybkie gojenie się ranki. Po zabiegu ucho należy dwa razy dziennie przemywać specjalnym płynem a kolczyki lekko obracać. Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Niemowlętom przekłuwamy uszy najwcześniej w okresie od 6 miesiąca życia.

Do wyboru mamy tradycyjną metodę i nowy System 75 Studex, który pozwala nam przekłuć oboje uszu jednocześnie oraz oferuje nowe, ciekawe wzory kolczyków z kryształkami Swarovskiego.

Do każdego przekłucia oferujemy gratisowo parę kolczyków oraz dyplom dla dzieci.

Przekłuwanie nietypowych części ciała – PIERCING

Piercing (z ang., wym. pirsing; inaczej kolczykowanie, przekłuwanie) – jedna z popularnych form ozdabiania ciała. Polega na wykonywaniu przekłuć w specyficznych miejscach ciała (np. nos, język, warga) i wprowadzaniu w takie miejsca kolczyków

Przekłuwanie ciała trwa z reguły kilka minut (przy czym samo przekłucie skóry – kilka sekund). Do wykonania zabiegu używa się specjalnych szczypiec do podtrzymywania fałd skórnych (wcześniej wysterylizowanych w autoklawie), oraz igły wenflonowej lub specjalnej igły iniekcyjnej a następnie zakładamy kolczyk. Zabieg obywa się w sterylnych warunkach i znieczuleniu.

W jego cenę wchodzi sterylna ,jednorazowa igła, wysterylizowany w autoklawie kolczyk, karta z instrukcją gojenia się i wskazówkami dbania o przekłute miejsce.

Zabieg wykonywany jest po uprzednim zapisie telefonicznym.

W przypadku osób poniżej 18 roku życia, wymagana jest obecność opiekuna prawnego .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress