Depilacja laserowa Kartuzy

Pielęgnacja dłoni i stóp

MANICURE
Tradycyjny zabieg pielęgnujący skórki i paznokcie podczas którego nadajemy właściwy kształt paznokciom oraz poprawimy stan skórek. Na zakończenie nakładamy na paznokcie wybrany lakier lub odżywkę.

MANICURE JAPOŃSKI P.SHINE
P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły.  Manicure japoński  jest doskonały na  paznokcie po ściągnięciu masy akrylowej czy żelu. Ten unikatowy manicure szybko postawi Twoje naturalne  paznokcie na nogi, nada im blask, zasili w składniki naturalne m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego.
Japoński manicure  P.Shine zalecany jest  na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

OPI Soak-off gel – NAJTRWALSZY MANICURE HYBRYDOWY ŚWIATA!
Absolutna nowość na ryku.

Dla wszystkich kobiet, które cenią sobie wygodę i długotrwały efekt. Kolorowe lakiery żelowe utwardzane lampą UV. Utrzymują się ponad 2 tygodnie na paznokciach. Axxium Soak-off Gel zmywamy w gabinecie lub w domu przy pomocy odpowiedniegopreparatu Expert Touch.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELEM UV firmy IBD
Najbardziej popularna metoda przedłużania paznokci. Dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne,długie i naturalnie wyglądające paznokcie. Można je pokryć lakierem,fantazyjnie ozdobić lub wykonać francuski manicure. Zaletą metody żelowej jest to,że płytka paznokcia nie jest wyjałowiona a paznokcie są elastyczne i wytrzymałe mechanicznie.
Olbrzymie znaczenie ma jakość i marka żelu,z którego korzystamy ( firma IBD) oraz umiejętności osoby wykonującej zabieg.

CIEPŁY ZABIEG PARAFINOWY
Zabieg parafinowy regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych na bazie kolagenu. Pozytywnie wpływa na lepszy odrost słabych paznokci ,szybką ich regenerację,rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia. Doskonały zabieg na jesień i zimę, kiedy często zdarza nam się mieć podrażnioną i popękaną skórę dłoni.

PEDICURE KOSMETYCZNY
Zabieg pielęgnacyjny,który zaczyna się od bardzo przyjemnej,odprężającej kąpieli stóp w aromatycznej soli. Następnie zajmujemy się paznokciami. Skracamy je, opiłowujemy i pielęgnujemy skórki. Kolejne czynności mają na celu usunięcie zgrubiałego naskórka ze stóp i są wykonywane za pomocą frezarki z odpowiednimi końcówkami ścierającymi, które nie stymulują nadmiernego rogowacenia naskórka. Pedicure kończymy nałożeniem specjalistycznego kremu oraz polakierowaniem paznokci. Pedicure kosmetyczny daje wspaniałe poczucie lekkości i niesłychany komfort stopom.

PEDICURE SPA
Połączenie tradycyjnego pedicure kosmetycznego oraz odżywczego zabiegu parafinowego. Bardzo relaksujący zabieg: połączenie masażu i ciepła. Dodatkowo zastosowany przy zabiegu peeling powoduje szybsze i głębsze nawilżanie oraz wnikanie aktywnych substancji. Na zakończenie wykonujemy masaż stóp.

PEDICURE MEDYCZNY
Jest połączeniem pedicure kosmetycznego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia poszczególnych zmian. Pedicure medyczny polecamy w przypadku występowania deformacji i zwyrodnień stóp.
Profesjonalnej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym powinny szczególnie poddawać się osoby których rodzice lub dziadkowie mają lub mieli problemy w obrębie stóp oraz osoby z wykryta cukrzyca lub jej podejrzeniem. Samodzielne, często nieumiejętne wykonanie zabiegu na stopach może skutkować późniejszymi problemami takimi jak wrastające paznokcie, modzele, odciski a nawet owrzodzenia.
Zabieg wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości sterylnych urządzeń – z frezami ścierającymi oraz specjalistycznych preparatów-marki Gehwol, przeznaczonych do pielęgnacji problematycznych stóp.
Specjalista w gabinecie występuje jako doradca,który poza odpowiednia kuracją gabinetową udziela wskazówek dotyczących pielęgnacji stóp oraz stosowania specjalistycznych preparatów w myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Możesz także, w naszej drogerii, nabyć niezbędne preparaty do pielęgnacji stóp firmy Gehwol w domu, specjalistyczne żelowe korektory: nakładki i gumki ochronne, poduszki przeciwuciskowe na śródstopie i haluksy-wszytko by ulżyć Twoim stopom.

W naszych gabinetach wykonujemy bezpieczny pedicure spełniający wszelkie wymogi higieniczne i sanitarne. Sterylność, czystość i higiena wykonywanych zabiegów – to dla nas priorytet. Podczas zabiegów używamy środków do dezynfekcji skóry oraz jednorazowych: worków do moczenia stóp, ręczników, rękawiczek, w razie potrzeby masek. Preferujemy pracę z użyciem specjalistycznej frezarki której końcówki (frezy) są poddawane jałowej sterylizacji w nowoczesnym autoklawie lub używamy końcówek jednorazowych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress