Depilacja laserowa Kartuzy

Opalanie natryskowe

OPALANIE NATRYSKOWE
Naturalna, bezpieczna, równomierna i długotrwała opalenizna SUNSPA Natychmiastowy fantastyczny efekt  SUNSPA -rewolucja w dziedzinie zdrowego opalania. Najnowsza metoda Sunspa pozwala na natychmiastowe uzyskanie wspanialej opalenizny. Jedną z podstawowych zalet tej metody jest bezpieczeństwo związane z całkowitym brakiem bezpośredniego eksponowania skóry na działanie promieni nadfioletowych, które w ostatnim okresie poddawane są szczególnie silnej krytyce.

Od dawna stosowane są różne typy bronzantów, których stosowanie nie jest komfortowe, jest czasochłonne oraz rzadko daje zadowalający efekt. Główną wadą stosowania samoopalaczy jest nierównomierne pokrycie skóry, które uwidacznia się w postaci plam, zacieków i smug. Naprzeciw tym wszystkim niedoskonałościom wyszła firma Sunspa, która zaproponowała rewolucyjne zmiany w technice samoopalania. Formuła aplikowana jest metodą airbrush w postaci delikatnej mgiełki nanoszonej pistoletem, która pokrywa skórę w równomierny sposób dając efekt pięknej i zdrowej opalenizny. Zmiana sposobu nakładania preparatu wyeliminowała wszystkie problemy związane z efektami stosowania tradycyjnych samoopalaczy. Zabieg Sunspa trwa około 20 minut, opalenizna pojawia się natychmiastowo po nałożeniu formuły osiągając pełen efekt po 2 godzinach. Aktywnym składnikiem wykorzystywanym w metodzie Sunspa jest DHA(dihydroksyaceton), który powoduje przyciemnienie skóry. Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasem występującym w warstwie rogowej naskórka a DHA, które stosowane jest w dermatologii i kosmetyce od 40 lat i dopuszczony przez FDA w związku z czym jest środkiem bardzo bezpiecznym i dobrze sprawdzonym w praktyce kosmetyczno-dermatologicznej.

Po jednorazowym zabiegu opalenizna utrzymuje się od 7 do 10 dni. Na specjalne okazje można dodatkowo zastosować naniesienie obłoku mieniących się w świetle drobinek koloru złota.Sunspa-brytyjska gwarancja
jakości-oryginalna metoda gwarantująca bezpieczną, piękną i zdrową opaleniznę na każdy dzień bez względu na pogodę.

Zalecenia:
– Przed aplikacją (najpóźniej na dwa dniprzed) zalecamy depilację ciała.-Na kilka godzin przed sesją opalającą nie należy używać kremów i oliwek.

– Zalecamy przyjście na zabieg w ciemnej bieliźnie i luźnym ubraniu (w miarę możliwości bez skarpetek) – Przez 6-8 godzin po zabiegu nie należy brać prysznica, korzystać z sauny, ćwiczyć, aby nie pocić się nadmiernie.

– Nie należy wycierać się zbyt energicznie, nie używać szorstkich gąbek i nie używać dezodorantu po zabiegu.

– Zalecamy intensywną domową pielęgnację skór( nawilżanie, natłuszczanie) przynajmniej raz dziennie.-Pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress