Depilacja laserowa Kartuzy

Kosmetyka estetyczna

Zamykanie naczynek krwionośnych
W naszych gabinetach wykorzystujemy dwie metody do usuwania tego problemu estetycznego.
Pierwsza z nich to termoliza. Posiadamy nowoczesne urządzenie SORISA DE 6000, które wykorzystuje prądy wysokiej częstotliwości.
Przepływ prądu wysokiej częstotliwości przez naczynko koaguluje (ścina) krew. To metoda szybka, bezkrwawa, mało bolesna i bardzo skuteczna. Nie prowadzi do uszkodzenia wierzchnich warstw skóry i nie wymaga pozostawania w domu po zabiegu.
Druga metoda wykorzystuje laser IPL do zamykania drobnych naczyń co świetnie sprawdza się w przypadku usuwania rumienia na twarzy.
Energia świetlna IPL jest pochłaniana przez czerwo­ny barwnik krwi – hemoglobinę i zamieniana na cie­pło, podnosząc temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które po pewnym czasie jest usuwane z organizmu.

Eksfoliacja kwasami
Zabiegi głębokiego oczyszczenia skóry poprzez złuszczanie naskórka na bazie kwasów medycznych. Dobrane indywidualnie do typu skóry rozwiązują jej problemy, zaczynając od oczyszczenia oraz zmniejszenia porów poprzesz poprawę jej kondycji. Idealnie rozjaśniają i odmładzają zmęczoną twarz, dobrze złuszczając przebarwienia pigmentacyjne. Napinają skórę, poprawiają owal i kontury twarzy oraz spłycają zmarszczki. Zabiegi są bezpieczne, nie powodują blizn czy oparzeń. Najlepszą porą roku na wykonanie zabiegu jest wiosna i jesień.

Mikrodermabrazja
Mikrodermabrazja jest rodzajem mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej. Jest metodą, która pozwala na stopniowe, kontrolowane ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do uzyskania żądanego efektu. Wyrzucany na powierzchnię skóry pod wpływem ciśnienia strumień sterylnych mikrokryształków tlenku glinu powoduje łagodną eksfoliację naskórka.
Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Z każdą sesją efekty się potęgują. Skóra staje się coraz bardziej gładka,miękka ,elastyczna i świetlista. Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Wysoką skuteczność obserwujemy również w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Rozstępy i blizny stają się mniej widoczne, plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie znikają.

Mezoterapia mikroigłowa z medycznymi koktajlami
Mezoterapia Mikroigłowa: jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji Wyobraź sobie zabieg, podczas którego specjalistyczny kartridż z dziewięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwa naskórek skóry Twojej twarzy. Te mikro kłucia pobudzają i stymulują naskórek. To powoduje, że jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, a dzięki temu Twoja skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i to na idealnej głębokości. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega zauważalnej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

Fotoodmładzanie laser IPL
Przełomowe osiągnięcie w kosmetologii i medycynie estetycznej.
Jest to zabieg polegający na odmłodzeniu przy pomocy światła. Używane do tego celu jest światło o odpowiedniej długości fali (technologi IPL), które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych.

Fotoodmładzanie składa się z serii zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu. Dzięki nim zmienia się jakość skóry. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje pełny efekt.

Światło emitowane przez laser usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i/lub chorób skóry.

Światło IPL:
– Usuwa zmarszczki
– Wpływa na poprawę elastyczności i sprężystości
– skóry
– Zmniejsza rozszerzone pory skórne, łojotok
– Usuwa przebarwienia, piegi, ostudę
– Usuwa plamy posłoneczne i starcze
– Usuwa popękane i poszerzone naczynia krwionośne
– Po wykonaniu serii zabiegów fotoodmładzania skóra staje się młodsza.
– Już po drugim zabiegu widać znaczną poprawę.

Trwała depilacja laserowa
Światło lasera emituje łagodną wiązkę promieni /nie wpływa na funkcje organizmu/przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Nie powoduje uszkodzenia skóry!!!

Należy wiedzieć że:
Włosy nie rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło IPL. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia”, która ma różne okresy trwania /3-8 tygodni/. Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też, aby usunąć większość owłosienia zabiegi muszą być powtarzane minimum 3-4 razy. Przed zabiegiem włosy powinny być usunięte (golarka, krem depilacyjny) lecz nie mogą być wyrywane.

Przez cały okres leczenia nie należy usuwać owłosienia woskiem, depilatorem. Nie należy się opalać (solarium, słońce). Nie należy pić ziół z nagietka, dziurawca około 2-3 tyg. przed zabiegiem

Nie należy stosować leków światłouczulających, np. tetracykliny

Usuwanie włókniaków
Zabieg usunięcia włókniaka polega na działaniu prądem wysokiej częstotliwości na białka budujące tkanki, co prowadzi do podwyższenia jego temperatury. Białko ścina się, dzięki czemu tkanka łatwo może zostać usunięta. Najczęściej usuwa się włókniaki usytuowane w okolicach szyi i pod pachami. Cena zależy od ilości usuniętych włókniaków.

Trwała depilacja białych włosów
Elektroliza to sposób na usunięcie pojedynczych białych włosków ( niewidocznych dla lasera) z twarzy lub ciała. Nie potrzeba wielu sesji, aby osiągnąć rewelacyjne rezultaty. 
Prąd elektryczny jest emitowany z bardzo cienkiej elektrody w kształcie cieniutkiej igły do każdego mieszka włosowego, aby zniszczyć jego korzeń. Zabieg nie jest bolesny, a jego cena zależy od czasu zabiegu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress